sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

2 października odbyły się w Naszej szkole Otrzęsiny, czyli Pasowanie na Gimnazjalistę. Najstarsi uczniowie wraz z jury przyglądali się zmaganiom pierwszoklasistów. Uczniowie klas II przygotowali dla nich nie lada wyzwania: konkurencje sportowe, artystyczne, twórcze, quiz wiedzy...

Motywem przewodnim były "koty". Uczniowie bardzo się starali i zacięcie walczyli. Po rywalizacji nastąpiła część uroczysta - Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Tym samym przywitaliśmy ich w gronie Gimnazjalistów ZSI nr 1. Mamy nadzieję, że ta impreza na długo zostanie w pamięci. Zdjęcia można zobaczyć w Naszej Galerii.

Gratulujemy Młodszym Koleżankom i Kolegom
Weronika Sieńko, Ania Kowalczyk

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony