sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W piątek 18 października w ramach zajęć rozwijających z matematyki chętni uczniowie pod opieka pań: Agnieszki Brzeziny i Beaty Ogórek uczestniczyli w fascynujących zajęciach z fizyki i chemii prowadzonych przez pracowników Pałacu Młodzieży w Katowicach. Nasi uczniowie mieli możliwość wykonywania ciekawych doświadczeń np. robienie waty cukrowej, węgla, zamieniali wodę w sok malinowy, wpychali balon do butelki, spalali różne materiały i eksperymentowali z próżnią – pozostałe zmagania widać na zdjęciach.  Efekty wszystkich doświadczeń nagradzane były brawami. Okazało się, że można doskonale bawić się i spędzać czas, ucząc się ciekawych rzeczy.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.
Następne spotkanie (z matematyką i fizyką) już za miesiąc.  Zapraszamy!

Beata Ogórek

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony