sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W ramach kolejnych „Spotkań z kulturą” dnia 24 października 2013 byliśmy w Katowickim Centrum Kultury na premierowym przedstawieniu pt.”Bajka o Jazzie”. Był to edukacyjny musical jazzowy, podczas którego dzieci w ciekawy sposób mogły dowiedzieć się, co to jest jazz, skąd się wywodzi i czym się charakteryzuje. W przedstawieniu obok profesjonalistów grali również amatorzy – uczniowie śląskich szkół podstawowych. Grała studencka orkiestra Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Bilety na musical były w całości sfinansowane ze Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia – Integracja”.

Opiekunowie: A.Brzezina, B.Ogórek

   

   


Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony