sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom uczniowie klasy 4 a pod opieką pani Aleksandry Kubis-Szlachty i pani Agaty Warwas gościli w okolicznych przedszkolach i czytali dzieciom opowiadanie "Jesień". Przedszkolaki z przedszkoli nr 21, 25, 57, 39 i 85 miały okazję posłuchać jesiennych przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Nasi uczniowie świetnie radzili sobie w wyznaczonych rolach, a przedszkolaki uważnie słuchały. Brawo!

  

  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony