sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

III rok z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI W naszej szkole rozpoczął się!
Dnia 18 grudnia odbyła się impreza mikołajkowa w ramach projektu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Mieliśmy okazję wszyscy się poznać i świetnie bawić podczas zabaw w auli. Nie obyło się oczywiście bez słodkiego poczęstunku w stołówce szkolnej, gdzie wolontariusze mieli okazję poznać niektórych rodziców uczniów i mieli okazję bliżej poznać swoich podopiecznych. Niestety nie wszyscy „studenci” mają już swoich Tutorów, jednak w spotkaniu udział wzięli wszyscy i wszyscy rewelacyjnie spędzili czas!

 

 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony