sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Podczas II spotkania podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI z ZSI nr 1 w Katowicach mieli okazję wcielić się w rolę wolontariusza. Podczas tego wydarzenia uczniowie wykonywali kartki, które adresowali do chorych dzieci. Prace naszego zespołu były barwne i estetycznie wykonane, dzięki temu przedsięwzięciu włączyliśmy się w akcję „Marzycielska poczta”. Wszyscy świetnie się bawili sprawiając radość innym. Po wykonaniu prac plastycznych cały zespół zasiadł do słodkiego poczęstunku i omówienia najbliższych planów związanych z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI.

   

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony