sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Poloneza czas zacząć...

 POLONEZ 1 i POLONEZ 2

21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji uczniowie klas piątych czytali koleżankom  i kolegom z klas 1 -€“ 3 polskie legendy oraz wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Uczniowie klas 4 -€“ 6 SP i I -€“ III G wykazywali się znajomością literatury polskiej, polskich laureatów literackiej Nagrody Nobla, zasad ortograficznych oraz polskiej muzyki.
Podczas jednej z przerw Pani Dyrektor i Pani Danuta Lagierska wraz z uczniami klas III Gimnazjum poprowadziły korytarzami naszej szkoły uroczystego poloneza, do tańczenia którego dołączyli prawie wszyscy uczniowie.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony