Dnia 15 lutego 2014 roku odbył się turniej Walentynkowy organizowany przez drużynę MKS MOS Katowice. Uczestniczyły w nim trzy drużyny: MKS MOS Katowice, KKS Tarnowskie Góry i UKS Junior Basket Katowice (drużyna reprezentująca naszą szkołę).

Z naszej drużyny w turnieju Walentynkowym uczestniczyły:

Julia Jóźwiak (jako kapitan), Martyna Gruszka, Patrycja Pyka, Paulina Zaradna, Ida Bieniek, Kornelia Dec, Justyna Baczyńska, Małgosia Pojda, Julia Obecny, Julia Pawłowska. Trenerem zespołu jest Pan Jarosław Jakubiec.

Mecze były bardzo wyrównane i pełne emocji. Pierwszy z nich rozegraliśmy z drużyną KKS Tarnowskie Góry. Walka była bardzo zacięta. Rozgrywka skończyła się dla nas zwycięstwem (39:29). W drugim meczu wygrałyśmy z zespołem MKS MOS Katowice z wynikiem 34:18.

Turniej zakończył się dla nas sukcesem. Zajęłyśmy pierwsze miejsce i otrzymałyśmy wspaniałe nagrody. Najlepszym strzelcem naszej drużyny została Martyna Gruszka oraz MVP całego turnieju została Julia Jóźwiak.

Zdjęcie pobrano ze strony KKS Tarnowskie Góry

W meczu z zespołem KKS Tarnowskie Góry punkty zdobywały następujące osoby:

Patrycja Pyka – 6 pkt, Juli Jóźwiak 8 pkt, Paulina Zaradna 2 pkt, Malwina Jabłońska 4 pkt, Wiktoria Duda 7 pkt, Ida Bieniek 2 pkt, Martyna Gruszka 10 pkt.

Oraz w rozgrywce z drużyną MKS MOS Katowice punkty zdobywały:

Julia Pawłowska 1 pkt, Patrycja Pyka 1 pkt, Wiktoria Duda 4 pkt, Natalia Popiołek 12 pkt oraz Martyna Gruszka 16 pkt.

Materiał opracowały uczennice klasy 5c
Ida Bieniek i Julia Jóźwiak