Zapraszamy do udziału w II Edycji Ogólnopolskiego Konwoju Rowerowego „Wstań i Jedź”.
Ten niezwykły maraton jest połączeniem otwartych spotkań motywacyjnych oraz wyprawy rowerowej po całej Polsce. Wydarzenie jest tym bardziej wyjątkowe, że organizowane jest przez Łukasza Krasonia, który od 7. roku życia cierpi na dystrofię mięśniową. Swoją historią udowadnia, że jedyną prawdziwą barierą jaka stoi nam na drodze do szczęśliwego życia, jesteśmy my sami.
II Ogólnopolski Konwój Rowerowy „Wstań i Jedź” rusza 1 czerwca. Data jest nieprzypadkowa, ponieważ hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Obudź w sobie dziecko” i z tą myślą uczestnicy Konwoju objadą w siedem tygodni całą Polskę. Spotkanie motywacyjne tego dnia obędzie się we Wrocławiu i będzie miało wyjątkowy charakter. Łukasz Krasoń będzie przemawiał do dzieci, również tych niepełnosprawnych, oraz do ich rodziców i opiekunów. Opowieść o tolerancji i marzeniach zainauguruje drugi Ogólnopolski Konwój Rowerowy.
Misją Konwoju jest zainspirowanie i zmotywowanie ludzi biorących udział w Konwoju Rowerowym i spotkaniach „Opowieści Inspirującej Treści” do tego, aby uświadomili sobie, w jakim miejscu swojego życia się teraz znajdują, określili gdzie chcą dojść, oraz by podjęli działania w kierunku realizacji swoich celów i marzeń.
Więcej informacji na temat Konwoju w załączniku oraz na stronie: http://wstanijedz.pl/