Dnia 15.04. zaprosiliśmy do naszej szkoły wyjątkowych gości. Zorganizowaliśmy spotkanie z olimpijką Agnieszką Dygacz - chodziarką, reprezentantką Polski, czterokrotną mistrzynią Polski oraz dwukrotną złotą medalistką halowych mistrzostw kraju w chodzie na 3000 metrów. Ze względu na to, że odwiedził nas tak wyjątkowy gość, zaprosiliśmy również zespół Akademii Przyszłości ze Szkoły Podstawowej nr 20. Pani Agnieszka zaprezentowała nam film ze swojego treningu, wiele zdjęć oraz opowiedziała o życiu sportowca, które nie jest łatwe. Zorganizowała nam również krótki kurs chodu. Po tych atrakcjach zasiedliśmy wspólnie do stołu, gdzie zjedliśmy nie tylko słodycze, ale także suszone owoce ;). Na zakończenie pani Agnieszka podpisała chętnym osobom koszulki, które otrzymali wszyscy uczniowie Akademii Przyszłości. Czekamy na kolejne spotkanie z tak ciekawym życiorysem jak pani Agnieszka Dygacz.