sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

27 kwietnia zorganizowane zostało dla uczniów biorących udział w projekcie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI wyjście do teatru ATENEUM na przedstawienie „Piękna i Bestia”. Spektakl poprzedzony był lekcją teatralną, podczas której dowiedzieliśmy się jakie są rodzaje lalek w teatrze, z czego wykonana jest maska i w jaki sposób wykorzystywana była w teatrze dawniej. Po spotkaniu ze sztuką udaliśmy się na pyszną pizzę do niedalekiej pizzerii, gdzie mogliśmy porozmawiać i pośmiać się w doborowym towarzystwie. Bardzo dziękujemy organizatorowi naszego wyjścia, który znalazł sponsora dla uczniów naszej szkoły, jednej z tutorek naszego zespołu – pani Ewie.

             

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony