27 kwietnia zorganizowane zostało dla uczniów biorących udział w projekcie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI wyjście do teatru ATENEUM na przedstawienie „Piękna i Bestia”. Spektakl poprzedzony był lekcją teatralną, podczas której dowiedzieliśmy się jakie są rodzaje lalek w teatrze, z czego wykonana jest maska i w jaki sposób wykorzystywana była w teatrze dawniej. Po spotkaniu ze sztuką udaliśmy się na pyszną pizzę do niedalekiej pizzerii, gdzie mogliśmy porozmawiać i pośmiać się w doborowym towarzystwie. Bardzo dziękujemy organizatorowi naszego wyjścia, który znalazł sponsora dla uczniów naszej szkoły, jednej z tutorek naszego zespołu – pani Ewie.