EUROGRA.EU to internetowa gra otwarta dla młodzieży od 13 roku życia, dorosłych i seniorów, którzy chcą w atmosferze dobrej zabawy poznać wybrane projekty z terenu województwa śląskiego współfinansowane z funduszy europejskich. Do gry nie trzeba specjalistycznej wiedzy. Wystarczy chęć i dostęp do Internetu. Udział w grze jest nieodpłatny, a na najlepszych uczestników czeka kilkadziesiąt atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 7500 złotych! Gra jest aktywna od  1 do 15 maja br. Można się w nią włączyć w dowolnym momencie.

Organizatorami gry są Wydziały: Europejskiego Funduszu Społecznego i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Gra jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

Zasady uczestnictwa, zgłoszenie do gry na niniejszej stronie (kliknij).