Piękna pogoda i zbliżające się wakacje motywują nas do dalszej aktywności. Choć nadal nie zapominamy o nauce, to dzięki pomysłowości i energii nie zwalniamy tempa i stale realizujemy się i rozwijamy poza szkolnymi ławkami:

• Obcujemy z kulturąnajmłodsi uczniowie byli w teatrze na przedstawieniu "Kot w butach", a w sobotę obejrzą w kinie "Czarownicę"; słuchali również koncertu muzyki klasycznej.
  • Pamiętamy: uczciliśmy rocznicę pierwszych wolnych wyborów 04.06., a uczniowie klas II spotykają się z kombatantem.
  • Ćwiczymy: zorganizowaliśmy I Środowiskowe Zawody Pływackie i Dzień Sportu.
  • Uczymy się, bawiąc: gościliśmy Deutsch Wagen Tour, zorganizowaliśmy Międzyszkolny konkurs biologiczny "Był sobie człowiek" i przygotowujemy liczne konkursy szkolne.
  • Odkryliśmy kolejne talenty na szkolnym "Festiwalu talentów".
  • Jeździmy też na cudowne wycieczki edukacyjno-krajoznawcze: do Krasiejowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej oraz Krakowa.

Zaglądajcie do naszej Galerii i zakładek: "Konkursy szkolne", "Osiągnięcia uczniów", "Świetlica" i innych.

Planujemy jeszcze więcej..., cdn. Uśmiech