Nadal realizujemy się i rozwijamy poza szkolnymi ławkami:

• Obcujemy z kulturą: już dziś ostatnia w tym roku szkolnym "Noc filmowa".
  • Pamiętamy: uczniowie klas II spotkali się z byłym więźniem obozu koncentracyjnego, grupa gimnazjalistów ponownie wysłuchała wykładu w MHK.
  • Kibicujemy: na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Plażowej i w Spodku podczas finału "Lubię siatkę".
  • Dbamy o bezpieczeństwo: klasy 4 uczyły się, jak udzielać pierwszej pomocy, a klasy 6 uczestniczyły w zajęciach w Klubie Wodniacko-Wędkarskim "Maroko" w ramach akcji "Bezpieczne wakacje - bezpieczna woda". Wszyscy uczniowie rozmawiali w klasach o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Zaglądajcie do naszej Galerii i zakładek: "Konkursy szkolne", "Osiągnięcia uczniów", "Świetlica" i innych.