sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 30.05. w ramach AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka dla regionu Katowice-Sosnowiec. Na dzieci czekały same niespodzianki. Spotkanie z artystką, zabawy ruchowe, nauka alfabetu Morsa oraz słodki poczęstunek. Było nas naprawdę sporo, ale mimo to impreza bardzo się udała. Wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia! Wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta!

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony