sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

1. półrocze 2012/2013

W tym półroczu również działo się wiele ciekawego w ramach naszego szkolnego kółka regionalnego. Przede wszystkim jego skład powiększył się o dwie uczennice klasy czwartej –Julię i Weronikę.
Rozpoczęliśmy realizację projektu edukacyjnego - Rodzina śląska, przeprowadzaliśmy wiele zajęć praktycznych, między innymi – kisiliśmy ogórki, piekliśmy i ozdabialiśmy pierniki, robiliśmy „czorne kluski”. Teraz uczymy się sprawnie operować igłą i nitką robiąc „bachroczki”.
W ramach programu środowiskowego „Dzieci Tysiąclecia- Integracja” odbyła się także wycieczka tematyczna do Śląskiego Centrum Tradycji w Siemianowicach Śląskich. Brali w niej udział uczniowie z klas 1, 2 i 3 naszej szkoły. Mieliśmy okazję zapoznać się z pracą górnika, wyglądem chodnika kopalnianego, pobawić prezentacjami multimedialnymi, a także uczestniczyć w projekcji filmu poświęconemu omawianym zagadnieniom. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała, choć wymarzliśmy do szpiku kości.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony