sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 20 kwietnia 2013 rozpoczęliśmy wiosenny sezon górskich wypraw. Pierwsza wycieczka odbyła się na Czupel i Magurkę w Beskidzie Małym. Z Katowic wyruszyliśmy pociągiem o godzinie 7.30 do Łodygowic. Trasa prowadziła z Łodygowic czerwonym szlakiem na Czupel, następnie niebieskim do schroniska PTTK na Magurce. Po krótkiej przerwie i zregenerowaniu sił w schronisku wyruszyliśmy w drogę powrotną zielonym szlakiem do Bystrej Wilkowice. Do Katowic powróciliśmy pociągiem o 17.30. Wszyscy uczestnicy wykazali się dobrą kondycją oraz wspaniałym samopoczuciem. Pogoda również nam dopisała. Wyjazd należy zaliczyć do udanych. Za udział wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyprawy już wkrótce.
Zdjęcia w Galerii - zachęcamy do oglądania.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony