Dnia 19 maja 2013 roku odbyła się kolejna wycieczka w ramach działalności Szkolnego Klubu Turystyczno – Krajoznawczego. Tym razem klasy 1 i 4 SP dotarły do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Na terenie parku wzięliśmy udział w pokazie lotów ptaków drapieżnych oraz sów. Panowie sokolnicy bardzo ciekawie opowiedzieli nam o prezentowanych ptakach. Uczniowie mieli możliwość bliskiego kontaktu z różnymi zwierzętami, tj. sarny, jelenie, dziki, kozy, żubry, szopy. Niektóre z nich mogli karmić prosto z ręki. Myślę, że dla wszystkich uczestników była to wycieczka pełna pozytywnych wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.