sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 19 maja 2013 roku odbyła się kolejna wycieczka w ramach działalności Szkolnego Klubu Turystyczno – Krajoznawczego. Tym razem klasy 1 i 4 SP dotarły do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Na terenie parku wzięliśmy udział w pokazie lotów ptaków drapieżnych oraz sów. Panowie sokolnicy bardzo ciekawie opowiedzieli nam o prezentowanych ptakach. Uczniowie mieli możliwość bliskiego kontaktu z różnymi zwierzętami, tj. sarny, jelenie, dziki, kozy, żubry, szopy. Niektóre z nich mogli karmić prosto z ręki. Myślę, że dla wszystkich uczestników była to wycieczka pełna pozytywnych wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony