sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W dniach 15 i 16 czerwca odbyła się ostatnia w tym sezonie wycieczka górska. Tym razem zdobyliśmy Przegibekszczyt w Beskidzie Żywieckim, który położony jest na wysokości 1000 m n.p.m. Schronisko leży na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dookoła rozciągają się przepiękne widoki.

W pierwszy dzień wędrowaliśmy z Rycerki przez Małą Horę na Przegibek. Po męczącej prawie całodniowej wędrówce zmęczeni, ale szczęśliwi i usatysfakcjonowani dotarliśmy do celu, gdzie czekała na nas pyszna obiadokolacja. Następnego dnia, po śniadaniu wyruszyliśmy czarnym szlakiem przez Bednoszkę Wielką, Łysicę do Soli. Trasa była długa, bardzo męcząca, ale z przepięknymi widokami. Pogoda nam dopisała.

Wszyscy uczestnicy wykazali się kondycją, dobrym humorem. Pomimo zmęczenia wróciliśmy pełni wrażeń, szczęśliwi i opaleni. O wszystkich można powiedzieć, że są dzielnymi zdobywcami gór.

Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych wycieczkach w przyszłym roku szkolnym.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony