sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Nowy sezon wędrówek górskich (2013/2014) został zainaugurowany 21 września 2013 roku wycieczką na Skrzyczne w Beskidzie Śląskim. Dziewiętnastoosobową grupą wyruszyliśmy wczesnym rankiem w sobotę z Katowic do Szczyrku. Kolejką linowa wjechaliśmy na halę Jaworzyna. Następnie powędrowaliśmy niebieskim szlakiem na szczyt wznoszący się na wysokości 1257 m n.p.m. W drodze towarzyszyła nam mgła, która jednak nie popsuła nam humorów. W schronisku PTTK na Skrzycznym zregenerowaliśmy siły, posilając się i odpoczywając. Następnie zielonym szlakiem zeszliśmy do Szczyrku, w którym przywitało nas słoneczko. Myślę, że kolejną wycieczkę możemy zaliczyć do bardzo udanych.
Zobacz zdjęcia w Galerii.
Zapraszamy do udziału w następnej wędrówce już w październiku.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony