sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W dniu 1.10.2014 r. recytatorzy z klasy II b zaprezentowali uczniom klas pierwszych gimnazjum montaż poetycki  zatytułowany „Imię”, mówiący o życiu i dokonaniach Patrona naszej szkoły - kapitana Roberta Oszka. Zebrani zgromadzili się pod portretem Patrona, mieli również możliwość zapoznania się z informacjami o Robercie Oszku zamieszczonymi na gazetce ściennej. Celem tego spotkania była popularyzacja tej postaci, a także przybliżenie uczniom faktów z historii Śląska, jakimi były trzy powstania.

Zofia Błońska

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony