sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 13 października 2014 roku młodzież naszego gimnazjum oraz uczniowie klas 6 szkoły podstawowej pojechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem naszego wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Nowoczesna ekspozycja muzealna, liczne autentyczne rekwizyty oraz ciekawy przekaz Pana Przewodnika pozwoliły naszym podopiecznym pogłębić wiedzę na temat przyczyn, przebiegu i skutków Powstania Warszawskiego oraz życiu ludności cywilnej w trakcie jego trwania. Podczas wycieczki nasi uczniowie zwiedzili budynek sejmu i senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz zapoznali się z funkcjonowaniem polskiego parlamentu. Ponadto młodzież odwiedziła warszawską starówkę ,Pomnik Małego Powstańca, grób Nieznanego Żołnierza oraz ogród saski. Do Katowic wróciliśmy późnym wieczorem zmęczeni, ale pełni wrażeń i zadowoleni.

Barbara Żmija

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony