29 października 2014r. obchodzono w naszej szkole „otrzęsiny” uczniów klas pierwszych. Uczniowie klasy IA i IB wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w konkurencjach przygotowanych przez uczniów klas drugich, które „z przymrużeniem oka” miały wyłonić zwycięską klasę. Imprezie towarzyszyła dobra zabawa, wychowawcy wykazali się poczuciem humoru i dystansem do siebie, a zwycięska klasa IA otrzymała w prezencie rolki… papieru toaletowego. „Otrzęsiny” są w naszej szkole tradycją, na wesoło przyjmujemy naszych „pierwszaków” do zacnego grona gimnazjalistów. Impreza była jak co roku bardzo udana. Zdjęcia można zobczać w Galerii.

Aleksandra Prandzioch