sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

7 listopada odbyła się w szkole uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 6c i panią Beatę Kawczyńską. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej w strojach galowych przyozdobieni w biało-czerwone kotyliony. Na początku uczniowie zaśpiewali kilka piosenek patriotycznych przy akompaniamencie pani Marii Pałki. Inscenizacja przedstawiała losy Polski pod zaborami aż do odzyskania niepodległości. Polskę zagrała uczennica Patrycja Pyka. Częścią przedstawienia był także wiersz Władysława Bełzy "Kto ty jesteś?" w wykonaniu uczniów klasy 1b.

Ponadto delegacja naszej szkoły tradycyjnie pojechała złożyć kwiaty na grobie patrona ZSI nr 1 kapitana Roberta Oszka.
 
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony