7 listopada odbyła się w szkole uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 6c i panią Beatę Kawczyńską. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej w strojach galowych przyozdobieni w biało-czerwone kotyliony. Na początku uczniowie zaśpiewali kilka piosenek patriotycznych przy akompaniamencie pani Marii Pałki. Inscenizacja przedstawiała losy Polski pod zaborami aż do odzyskania niepodległości. Polskę zagrała uczennica Patrycja Pyka. Częścią przedstawienia był także wiersz Władysława Bełzy "Kto ty jesteś?" w wykonaniu uczniów klasy 1b.

Ponadto delegacja naszej szkoły tradycyjnie pojechała złożyć kwiaty na grobie patrona ZSI nr 1 kapitana Roberta Oszka.

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.