sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

1 października 2014r. odbyły się Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej w składzie: Paulina Zaradna, Patrycja Pyka, Julia Pawłowska, Małgorzata Pojda, Roma Boba, Dominika Małyska oraz Zuzanna Strączek zajęła III miejsce w biegu na dystansie 6 x 800m. Dziewczęta zostały wyróżnione medalami, dyplomem oraz pamiątkowym pucharem. Bardzo dobre V miejsce zajęli chłopcy ze szkoły podstawowej rywalizujący na dystansie 6 x 1000m. To jeden z najlepszych występów
w biegach przełajowych w historii naszej szkoły.

Na dalszych miejscach uplasowały się nasze sztafety gimnazjalistów.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony