sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

27 listopada tego roku odbył się w naszej szkole kolejny, trzeci już, miejski konkurs edukacyjny „Magiczne wiersze”. Tym razem uczestnicy, uczniowie klas trzecich reprezentujący świetlice katowickich szkół, zmagali się z twórczością Pani Wandy Chotomskiej. Zadania były „wielozmysłowe” i wymagające od uczestników koncentracji uwagi, spostrzegawczości wzrokowej i słuchowej oraz współpracy w drużynie.

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 12, II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 36, III miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej nr 67. Drużyny te otrzymały oprócz dyplomów i książek, gry planszowe cieszące się największą popularnością w każdej świetlicy . W naszym konkursie nikt nie może czuć się przegrany, dlatego wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa jak i drobne nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i do zobaczenia za rok!

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agata Warwas
Aleksandra Kubis–Szlachta
Aleksandra Robaszkiewicz

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony