27 listopada tego roku odbył się w naszej szkole kolejny, trzeci już, miejski konkurs edukacyjny „Magiczne wiersze”. Tym razem uczestnicy, uczniowie klas trzecich reprezentujący świetlice katowickich szkół, zmagali się z twórczością Pani Wandy Chotomskiej. Zadania były „wielozmysłowe” i wymagające od uczestników koncentracji uwagi, spostrzegawczości wzrokowej i słuchowej oraz współpracy w drużynie.

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 12, II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 36, III miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej nr 67. Drużyny te otrzymały oprócz dyplomów i książek, gry planszowe cieszące się największą popularnością w każdej świetlicy . W naszym konkursie nikt nie może czuć się przegrany, dlatego wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa jak i drobne nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i do zobaczenia za rok!

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agata Warwas
Aleksandra Kubis–Szlachta