sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
 • Jasełka

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 • III Bieg Rodzinny

 • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

 • Wizyta gości z Erasmus+

 • Nauczyciele na scenie

 • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

 • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

                2 grudnia 2014r. uczniowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w Konsultacjach Społecznych, zorganizowanych przez MEN oraz Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w ramach projektu „Szkoła współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”. Celem konsultacji było poznanie punktu widzenia uczniów na propozycje dotyczące m.in.:

 • zwiększenia wpływu rodziców i uczniów na decyzje dotyczące szkolnego życia,
 • pobudzenie współpracy szkół z instytucjami lokalnymi,
 • zmian w urządzeniu budynków szkolnych tak, aby ułatwiały różnego rodzaju aktywności sprzyjające współpracy w czasie lekcji i poza nimi.

            Nasi „młodzi samorządni” aktywnie reprezentowali naszą szkołę w tym spotkaniu. Zdaniem uczniów konsultacje były ciekawe, rzeczowe i atrakcyjne pod względem formy i proponowanych metod. Zostały przez nich wysoko ocenione. Nasi przedstawiciele podkreślili, że spotkanie zaowocowało nowymi pomysłami i energią do pracy w Samorządzie Uczniowskim. Z perspektywy opiekuna SU mogę potwierdzić, że miło było popatrzeć i posłuchać z jaką pasją opowiadają o tym wydarzeniu.

Aleksandra Prandzioch

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony