bip logo

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

• Jasełka

22-26.10.2018 r. to "Tydzień bez plecaka w szkole".

Zachęcamy do udziału w szkolnej akcji.

14.11.2018 r. - Miejski konkurs "Magiczne wiersze".

Kolejna edycja konkursu "Magiczne wiersze".

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

Druga edycja konkursu pod patronatem radia eM.

Zachęcamy do konkursu literackiego "Opowiem wam historię".

Paweł Skóra – 24-letni mistrz Polski, Europy i świata we freestyle footballu 2.12 miał u nas pokaz swojego kunsztu podbijania piłki. Fantastyczne triki z piłką do „nogi” zgromadziły w sali gimnastycznej wszystkich uczniów. Zachwyt był wyrażany bardzo głośno, a Pan Paweł nie mógł opędzić się od rozdawania autografów. Każdy zgłaszał się, aby móc zakręcić z nim piłką na palcu. Oprócz swojego pokazu odpowiadał też na nasze pytania. Mówił, że nie ma trenera i do wszystkiego doszedł własną pracą. Kiedy chodził do szkoły, lubił WF oraz matematykę. Podkreślił, jak ważna jest nauka angielskiego, który jest językiem międzynarodowym i chcąc się porozumieć z zawodnikami z innych krajów, należy się go nauczyć. Mistrz przeprowadził też krótkie warsztaty, podczas których uczniowie mogli popróbować swoich sił w wykonywaniu sztuczek z piłką. Miejmy nadzieję, że zafascynowanie postacią Pawła Skóry przełoży się na sukcesy w sporcie naszych uczniów, a zwolnień z WF-u będzie coraz mniej.

Zapraszamy na Facebook, gdzie można obejrzeć zdjęcia i filmy z udziałem Pawła Skóry jak również do serwisu Youtube.