W noc, kiedy Mikołaj roznosi prezenty, uczniowie gimnazjum spotkali się na siódmej edycji Nocnych Spotkań Filmowych. W prezencie otrzymali ekranizacje dwóch bestselerowych książek dla młodzieży: pierwsza z gatunku SF, druga to dramat, który przyniósł wiele wzruszeń. Kolejny prezent to komedia ubrana w bajkowy kostium, o radości życia, której trzeba się uczyć. Ten, kto oglądał uważnie, zastanawia się dziś, czy lepiej być dobrym czy mądrym, jak nie poddawać się trudnościom, jakie przynosi nam los oraz jak wykorzystać każdy dzień i nauczyć się cieszyć prozą życia, która może wtedy być piękniejsza od poezji.
Życzymy Wam byście znaleźli odpowiedzi na te pytania.

Do zobaczenia wkrótce Uśmiech

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.