sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

25 października ruszyła kolejna edycja projektu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 w Katowicach. Tym razem spotkanie odbyło się na wydziale Uniwersytetu Śląskiego. Podczas inauguracji było wiele niespodzianek dla młodych studentów. Pierwszą z nich był wybuchowy pokaz przygotowany przez Niezależną Grupę Popularyzatorów Nauki „Eksperymentatorzy”. Uczniowie nie tylko podziwiali wybuchy, sztuczne ognie, magiczne chemiczne sztuczki, ale także mieli możliwość wzięcia aktywnego udziału w pokazach. Podczas Gali rozdawane były indeksy studentom oraz przygotowany był występ Mariusza Kałamagi. Komik wręczał studentom indeksy, przygotował krótki występ oraz rozdawał autografy. Wszyscy wyszli rozbawienie i we wspaniałych humorach z tej uroczystości.
W niniejszym linku krótka fotorelacja z imprezy.

Ewelina Darul

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony