W dniu 16 grudnia 2014 roku odbyło się uroczyste spotkanie jasełkowe. W tym roku zostało ono przygotowane przez pierwsze klasy gimnazjalne pod kierunkiem wychowawców. Młodzi aktorzy przedstawili współczesną wersję jasełek, w której nie zabrakło odwiecznych prawd o Bożym Narodzeniu. Uroczystość uświetnił występ chóru nauczycielskiego.
Przy odświętnie nakrytych stołach, pełnych wypieków przygotowanych przez rodziców panowała atmosfera życzliwości i radości.
       Codziennie jesteśmy świadkami Bożego Narodzenia. Nich w Naszych sercach nie będzie zimniej niż w betlejemskiej stajence. Życzymy spokoju i nowych nadziei w nadchodzące święta.

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Katarzyna Sordyl