Pomagamy!
W miniony weekend kolejny raz nasi uczniowie pracowali w Tesco w Silesia City Center jako wolontariusze na rzecz Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym RATOWNIK GÓRNICZY.

Celem fundacji jest wyrównywanie szans wszystkich ludzi, a w szczególności osób niepełnosprawnych, w zakresie nauki, sportu oraz rehabilitacji zawodowej. Cieszymy się i dziękujemy Wam, że w czasach masowej konsumpcji, gdy często nie mamy czasu pomyśleć o innych ludziach, Wy bezinteresownie pomagacie, poświęcając swój czas i energię!

Życząc dużo radości i satysfakcji z wolontariackiej pracy, zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach Was i Waszych kolegów.

Warto pomagać!

Milena Żak