sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 12.12 2014 odbyło się kolejne Spotkanie z Andersenem dla klas drugich SP. Do konkursu przystąpiło 9 zawodników, aby wziąć udział w teleturnieju "1z9". Emocjom nie było końca. W trakcie potyczek z trudnymi pytaniami po 3. rundzie do finału przeszły 3 zawodniczki: Maja, Nikola i Sandra. W finale najlepsza okazała się Maja, która wykazała się dużą wiedzą na temat niełatwych i mało popularnych baśni Hansa Christiana Andersena.

      

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony