sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Tegoroczne „Spotkania z kulturą” realizowane w ramach Środowiskowego Programu  Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia – Integracja” rozpoczęliśmy wyjściem do kina na trzecią część filmu pt. „Hobbit. Bitwa Pięciu Armii”. Ciekawa fabuła, piękne krajobrazy i doskonałe efekty specjalne podobały się zarówno najmłodszym uczestnikom wyjścia – uczniom klasy trzeciej szkoły podstawowej, jak i najstarszym uczennicom gimnazjum.

Opiekunowie: A.Brzezina, B.Ogórek

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony