Ferie zimowe trwają: 02 - 13 lutego 2015 roku.

Wypoczywajcie bezpiecznie!

Na potrzeby akcji Wojewoda uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze (32) 200-21-71, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.

Akcja ŚUW

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Katowicach, informuje o rozpoczynającej się akcji „Bezpieczne ferie 2015”. Jednocześnie zaprasza 1 lutego br. o godzinie 1100na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach, gdzie odbędą się pogadanki oraz pokazy z zakresu ratownictwa w przypadku załamania lodu, natomiast 3, 4, 5, 10, 11 i 12 lutego br. na Pływalni Miejskiej w Siemianowicach Śląskich (ul. J. Śniadeckiego 11) zorganizowane będą zajęcia nauki pływania połączone z pokazem udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez Śląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.