al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Ślubowanie Pierwszoklasistów

    Pasowanie

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

27.11. - 4.12. to w naszej szkole Tydzień życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych!

4 grudnia ubieramy się na żółto. Baw się razem z nami.

Dzisiaj (3 marzec) na Politechnice Śląskiej mieliśmy wykłady na temat części budowy bolidu. Były bardzo interesujące. Zdobyliśmy wiele ciekawych informacji o budowie i działaniu bolidów, które będziemy na najbliższych zajęciach składać. Później poszliśmy do sali, w której znajdował się symulator jazdy. Bardzo nam się to podobało i każdy chciał samodzielnie spróbować swoich sił na symulatorze. Następnie udaliśmy się do warsztatu, gdzie podłączaliśmy do akumulatorów silnik, lampy i klakson. Na koniec dnia mieliśmy wykład o amortyzatorach. Na wykładzie zaprezentowany był krótki film, jak samochód pokonuje drogę z miękkimi i twardymi amortyzatorami. Po całym dniu byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowolenia z dzisiejszego dnia.
bolidy 03 19
Sandra Jakubowska  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny