al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice    tel. 32 254 36 79    mail sp58katowice.pl
   sp58 logo pr 09 bip logo librus

• Jasełka

erasmus logo Nasza Szkoła od 1 września 2016 roku uczestniczy jako partner w realizacji projektu finansowanego przez Unię Europejską. Projekt nosi nazwę „Sounds Around Us” (Dźwięki wokół Nas), a jego tematyka dotyczy, jak sama nazwa wskazuje, dźwięku rozumianego jako zjawisko fizyczne i muzyczne. Projekt adresowany jest dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej. Głównym koordynatorem projektu jest Rowan Gate Primary School, szkoła podstawowa dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z Wellingborough w Wielkiej Brytanii. Ponadto w projekcie uczestniczą też szkoły z Litwy i Łotwy.

Oto opis działań, jakie podejmowaliśmy do tej pory w ramach tego projektu.

Działania w ramach Eramus+ 2016

Adresaci: klasy 4-6 szkoły podstawowej
Czas realizacji: wrzesień 2016 r. – czerwiec 2018 r.

Ochrona danych