• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Alan - uczeń klasy 4c trenuje karate od 4. roku życia, przez sześć lat trenował Karate Kyokushin, w tym czasie brał udział w zawodach, na których zdobywał 5. lub 6. miejsca. Największym sukcesem było osiągnięcie tytułu Wicemistrza Polski w kat: KUMITE KADETÓW MŁ. (Żory). Obecnie Alan trenuje w Śląskim Klubie Karate "GOLIAT" - styl KARATE OYAMA  pod okiem trenerki, która jest Mistrzynią Europy. Posiada obecnie 6kyu, czyli żółty pas i zdobył już 14 medali. W międzyczasie biega, współpracując z MK TEAM Events, bierze udział we wszystkich imprezach, np. bieg z flagą, mikołajkowy, świetlika, parkowe hercklekoty itp. zdobywając medale i dyplomy.

Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

Ewa Kuczmik

W kwietniu 2019 roku Dominika z 6a wzięła udział w Międzynarodowych Zawodach w Skokach do Wody TYSKA WIOSNA. Udało jej się zająć II miejsce w konkursie skoków synchronicznych z trampoliny 1-metrowej i V miejsce w konkursie skoków z trampoliny 3-metrowej.
Brawo Dominika!

DK IV19

MD karate

Maciek - uczeń klasy 5b od 6 lat trenuje karate w Śląskim Klubie Karate "GOLIAT". W swoim pierwszym w życiu turnieju o Puchar Podbeskidzia Oyama Karate, który odbył się 9 marca 2019 r. w Bielsku-Białej, zdobył II miejsce i tym samym awansował do kolejnego (30.03.2019 r. Tarnów). Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

Ewa Kuczmik

DK6a 03 2019

Dominika z 6a zrobiła sobie prezent z okazji Dnia Kobiet i uzyskała wysokie, czwarte miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce i Trampolinie o Puchar 50-lecia Libiąża. Była to konkurencja: skoki dziewcząt klasa II, gdzie pojawia się 8 elementów. Brawo!

J.G.

Dominika z 6a zajęła 13 miejsce w czasie Zimowych Mistrzostw Polski w Poznaniu. Skakała z 1-metrowej trampoliny. Podczas skoków z 3-metrowej trampoliny poszło jej identycznie i uzyskała również 13. miejsce. 13 to pech czy szczęście? To bardzo dobry wynik jak na zawody ogólnopolskie.

Gratulujemy!

Hannah

Hannah Skwarska uczennica klasy 2b wysportowana i utalentowana tancerka. Swoja przygodę z tańcem rozpoczynała w Londynie w szkole baletowej i hip-hopu. Obecnie trenuje disco dance w szkole tańca EGURROLA DANCE STUDIO. Bierze udział w wielu imprezach i turniejach tanecznych. Jej ostatnie osiągnięcie to zdobycie III miejsca w turnieju solo disco dance.

Nazywam się Yeva-Maria Pikulina, jestem z klasy 6b. Gram na pianinie przez 6 lat. Uczęszczałam do szkoły muzycznej, w której grałam wiele ciekawych utworów. Otrzymałam wiele wyróżnień i dyplomów z koncertów.

Yeva

Grałam takie utwory, jak: Do Elizy Beethoven, Sonatina Lichnera, Walc Doga, Sarabanda Cipolli, Różowa pantera Mańciniego, Etiuda Dworżaka Tytanik Warnera, Marsz weselny Mendelssohna-Bartholdy'ego.

Nazywam się Artur Skóra z klasy 6b. Trenuję Kajak-polo od 2 lat. W tym czasie zdobyłem: drużynowo 1. miejsce w Zawodach w Koniakowie, 3. miejsce w Zawodach Leśnica, 2. miejsce w Zawodach Katowice, indywidualnie 4. miejsce w slalomie kajaków w Leśnicy.

Artur 6b

Jak wiadomo, śpiewać każdy może… Antek z 4a zdecydowanie lubi to robić! Kiedy dowiedział się o "Konkursie kolęd i pastorałek" w naszej szkole, od razu zgłosił swój udział. Było warto, bo zajął I miejsce. smile  Liczymy, że niedługo będzie miał kolejną okazję, aby wykazać się swoimi umiejętnościami.

Fanów rysowania jest wielu, ale fanów rysowania i … świstaków już nie. Jednym z nich jest Bartek S., który nie raz pokazał, że rysowanie jest jego konikiem. Podczas tworzenia grupowych projektów, to on bierze na siebie stronę graficzną. Najchętniej szkicuje, ale lubi także rysować w kolorze. Ma świetne wyczucie, potrafi dobierać kolory. Może doczekamy się komiksu, którego głównym bohaterem będzie… świstak? smile

PAULA PAJĄK - uczennica klasy 2b od dwóch lat trenuje pływanie w Klubie Sportowym działającym przy Pałacu Młodzieży w Katowicach. Zdobywa w zawodach czołowe miejsca (pierwsze lub drugie).

pp