tel. 32 254 36 79
mail sp58katowice.pl
  sp58 logo pr 09 bip logo librus
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka

  • III Bieg Rodzinny

  • Wizyta gości z Erasmus+

kamil 6 18

Dominika z 5a ma ostatnio świetną passę, w niedzielę poczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce w Zielonej Górze wywalczyła najlepsze, I miejsce i została Mistrzynią Polski. Dominika - teraz podbijaj Europę ! :)

Joanna G. 

O tym, że Anita lubi mangę i maluje, wiadomo już od dawna. Jednak dopiero niedawno dała się namówić, by pokazać kilka prac. Nie ma swojej ulubionej techniki, lubi szkicować, malować akwarelami, pastelami, kredkami. Zdradziła także, że ostatnio coraz więcej maluje w specjalnym programie.
Poniżej kilka zdjęć jej prac z zeszytu, z którym się nie rozstaje.
manga

Nasza szkolna gwiazda skoków - Dominika - odniosła kolejny sukces, o którym z przyjemnością informujemy. 2 czerwca zajęła 1. miejsce w ogólnopolskich Zawodach w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Scieżce.
Dominika - jesteś coraz lepsza i wygrywasz z samą sobą! Brawo! Czekamy na kolejne wyczyny.

Maciek Malik jest kapitanem szkolnej drużyny szachowej, która reprezentuje naszą szkołę
w LIDZE SZCHOWEJ KATOWICKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Ogromną pasją Maćka Malika z kl. 7B są szachy. Gdy rozpoczynał naukę w Szkole Podstawowej nr 58 (w klasie 3), nie potrafił nazwać szachowych pionków. Naukę gry w szachy rozpoczął w szkolnej świetlicy pod kierunkiem p. Heleny Dryi. W następnych latach doskonalił grę w szachy w Kole Młodych Szachistów w Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie również zajęcia prowadziła p. H. Dryja. Maciek bardzo marzył o grze w Uczniowskim Klubie Szachowym Pałac Młodzieży w Katowicach. Wiedział, że nie będzie łatwo zostać zawodnikiem tego klubu, musiał udowodnić, że szachy są dla niego bardzo ważne i jest gotowy do rywalizacji podczas turniejów szachowych. Licencję zawodniczą otrzymał w czerwcu 2017 r., po uzyskaniu normy na III kategorię szachową.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony