• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Akcja "Przerwany marsz". Stwórzmy "Pamiętniki Pokoleń".

Mija 80 lat od wybuchu II wojny światowej.

"Przyroda wokół stawów" - nr projektu L9/14/VI autorstwa pani mgr Edyty Grabizny-Kusz dot. ścieżki wokół stawu Maroko.

Zagłosuj w VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

W czerwcu bieżącego roku szkolnego rozstrzygnięty został całoroczny konkurs dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej na wykonanie planszy prezentującej wybrane kraje Unii Europejskiej.

Organizatorem konkursu był Szkolny Klub Europejski "Euroludek”. Każda klasa wykonała jedną wspólną gazetkę przedstawiającą wylosowany Kraj Unii Europejskiej. Uczniowie wykonali plansze prezentujące Chorwację, Rumunię, Estonię, Litwę, Łotwę, Irlandię, Słowenię i Szwecję.

Komisja konkursowa oceniając wykonane plansze brała pod uwagę: zgodność zawartości plansz z wymienionymi w regulaminie konkursu elementami oraz staranność wykonania planszy, pomysłowość i wkład pracy.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce  –  klasa 2 b – gazetka: Szwecja
II miejsce   – klasy 1a i 1b – gazetka:Irlandia  oraz klasa 3b  – gazetka: Słowenia
III miejsce  – klasy 2 c i 2 d – gazetka: Łotwa

Zwycięzcom gratulujemy