Regulamin Samorządu Uczniowskiego

• Anna Gierok

Opiekunowie: pani mgr Agnieszka Siatkowska i pani mgr Barbara Żmija

Plan pracy SU 2017/2018

Informacje o wydarzeniach i bieżącej działalności SU są opisywane w "Aktualnościach".

W dniu 5 kwietnia 2017 przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły brali udział w VIII Zlocie Samorządów Uczniowskich „Recepta na zdrowie” odbywającym się w ZSO nr 7 w Katowicach. W ramach zlotu zapoznali się z przykładami „Dobrych praktyk” na podstawie prezentacji przysłanych przez szkoły, które otrzymały Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Wysłuchali również prelekcji o „Czynnikach warunkujące zdrowie” i „Chcę mieć wpływ na bezpieczeństwo swoje i innych” oraz obejrzeli spektakl profilaktyczny w wykonaniu młodzieży ZSO nr 7 w Katowicach. Wysłuchali również informacji nt. geocouchingu. Następnie uczestniczyli w różnych warsztatach związanych z prowadzeniem zdrowego stylu życia.

Opiekun SU Agnieszka Siatkowska

Sprawozdanie z działalności RSU w roku szkolnym 2016/2017

Sprawozdanie z działalności RSU w roku szkolnym 2015/2016

Sprawozdanie z działalności RSU w I półroczu roku szkolnego 2015/2016