bip logo

• Jasełka

Szkolni koordynatorzy:

mgr Zofia Nowak, mgr Agnieszka Siatkowska, mgr Alicja Wiśniowska, mgr Helena Dryja

pdf Zadania szkolnego koordynatora SPZ

Zobacz link

Zgodnie z tradycją naszej szkoły ponownie
obchodziliśmy Dzień Galaretki.
8 czerwca było słodko i kolorowo

Truskawkową, malinową, agrestową
wybierz mój kolego
GALARETKĘ ODLOTOWĄ !!!

Agnieszka Kwitek

Odbył się konkurs plastyczny "WIEM, CO JEM", w konkursie brały udział klasy 1-3, 4-6, oraz klasy 7 + gimnazjum.
Prace były bardzo ciekawe. Wyniki można zobaczyć w zakładce "Konkursy szkolne".

wiem co jem 2018

Helena Dryja

pdf Program Szkoły Promującej Zdrowie na lata 2017 - 2020

W środę, 13 grudnia, miało miejsce w Naszej szkole drugie spotkanie uczniów z Paniami dietetyczkami z Klubu Sportowego Mrs Spoty. Tydzień temu uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej, a tym razem młodzież klas II gimnazjum miała okazję wysłuchać prelekcji o zdrowym odżywianiu. Panie Katarzyna Karkoszka i Kamila Cwain przekonywały uczniów o tym, że Dieta to nie rygor. Zdrowe odżywianie w funkcjonowaniu młodego człowieka stanowi bardzo istotną kwestię, o czym przekonywali młodzież fachowcy na co dzień zajmujący się bilansowaniem zdrowych diet.

Właściwe odżywianie to jednak początek zdrowego stylu życia. Musi on być jednak wsparty aktywnością fizyczną. Nawiązana współpraca z klubem Mrs. Sporty przewiduje także zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów z tego klubu oraz warsztaty dla rodziców.

Wszystkie te działania prowadzone są w ramach realizowanego w szkole programu Szkoły Promującej Zdrowie.

W imieniu naszych prelegentek zachęcamy uczestników zajęć do udziału w konkursie. Rozdane na zajęciach karty konkursowe można wrzucać do oznaczonego pudełka, które znajduje się przy portierni w holu szkoły. Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Klub Sportowy Mrs Sporty czekają.

dieta

Dariusz Garncarczyk

JUŻ 13 STYCZNIA W MIĘDZYNARODOWYM CENTRUM KONGRESOWYM W KATOWICACH!
Z OKAZJI II EDYCJI RODZINNYCH TARGÓW ZDROWIA
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE SZKOŁY DO UDZIAŁU