al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice    tel. 32 254 36 79    mail sp58katowice.pl
   sp58 logo pr 09 bip logo librus

• Jasełka

WZÓR ZESZYTU KORESPONDENCJI — INFORMACJE

1. Zeszyt korespondencji prowadzą wszyscy uczniowie i mają obowiązek nosić go codziennie do szkoły.
  2. To 32-/60-kartkowy zeszyt w kratkę.
  3. Pierwsza strona — tytułowa — jest pieczętowana w sekretariacie na początku roku szkolnego (proszę jej nie podpisywać).
  4. Każdy kolejny zakładany zeszyt (w wyniku zgubienia, zakończenia poprzedniego) uczeń ma obowiązek opieczętować w sekretariacie szkoły.
  5. Rodzice mają obowiązek kontrolować wpisy i każdorazowo potwierdzać je podpisem.
  6. Za stroną tytułową należy zrobić 3 zakładki; proporcjonalnie na całą objętość zeszytu:
  • KORESPONDENCJA Z RODZICAMI;
  • USPRAWIEDLIWIENIA;