al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice    tel. 32 254 36 79    mail sp58katowice.pl
   sp58 logo pr 09 bip logo librus

• Jasełka

Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół?

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z omawianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Nasza szkoła uczestniczy w tym programie od kilku lat, z dużym powodzeniem. Dzieci powtarzają słówka z języka angielskiego, ćwiczą tabliczkę mnożenia. Jest to atrakcyjny sposób na utrwalenie materiału.

instalingES 2018  insta.ling2018

instaling KTB