• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Odkryjmy na nowo wiersze Marii Konopnickiej.

Oddaj używany telefon komórkowy - nagrody czekają.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji ekologicznej.

Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół?

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z omawianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Nasza szkoła uczestniczy w tym programie od kilku lat, z dużym powodzeniem. Dzieci powtarzają słówka z języka angielskiego, ćwiczą tabliczkę mnożenia. Jest to atrakcyjny sposób na utrwalenie materiału.

W kolejnych edycjach nasza szkoła i nauczyciele języka angielskiego otrzymują Certyfikaty Jakości Kształcenia Języków.

instaling 12 edycja

instaling 10 2018 installing J 7 18 instalingES 2018 insta.ling2018