al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice    tel. 32 254 36 79    mail sp58katowice.pl
   sp58 logo pr 09 bip logo librus

• Jasełka

Zgubiłem kluczyk do szafki --> Co mam zrobić?

1. Zgłoś się na portiernię, może uczciwy znalazca oddał tam kluczyk.

2. Nie wychodź do domu bez ubrań i potrzebnych rzeczy pozostawionych w szafce - zgłoś się na portiernię lub do wicedyrektora. Ktoś otworzy Ci szafkę, abyś mógł wyjąć z niej potrzebne Ci rzeczy.

3. Poszukaj kluczyka w plecaku, zapytaj następnego dnia w szkole, czy ktoś go znalazł.

4. Jeżeli kluczyk się nie znajdzie, zgodnie z regulaminem musi zostać wymieniona wkładka zamka w Twojej szafce.

5. Poproś rodziców, aby wpłacili na konto Rady Rodziców 20 zł na wkładkę zamka do szafki.

Dane:

Rady Rodziców SP 58 w Katowicach

Nr konta bankowego: 63 1020 2313 0000 3102 0424 8472

Tytułem: Zamek do szafki uczniowskiej

6. Potwierdzenie przelewu przynieś do wicedyrektora Dariusza Garncarczyka - gabinet 50.

pdf Regulamin korzystania z szafek uczniowskich

doc Oświadczenie

Ochrona danych