• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Akcja "Przerwany marsz". Stwórzmy "Pamiętniki Pokoleń".

Mija 80 lat od wybuchu II wojny światowej.

"Przyroda wokół stawów" - nr projektu L9/14/VI autorstwa pani mgr Edyty Grabizny-Kusz dot. ścieżki wokół stawu Maroko.

Zagłosuj w VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

przytul polske 17 09 2019

Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 18-27.09.2019 r. na terenie województwa śląskiego prowadzona będzie akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Akcja będzie prowadzona z użyciem samolotów startujących z lotniska Katowice-Muchowiec. Szczepionka zostanie zrzucona z wysokości około 200 metrów na obszarze woj. śląskiego o powierzchni 7316 km2.

W 2019 r. ze szczepień zostały wyłączone następujące obszary woj. śląskiego:

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż Absolwentka Naszej Szkoły -
Marta Kusz (uczennica oddziału 8B SP 2018/2019)
- została laureatką konkursu ogłoszonego w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".
Dyplom oraz nagroda zostaną Jej wręczone podczas uroczystej gali w Warszawie 3 października 2019 r.
Organizatorzy (Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych i Fundacja "Trzeźwy Umysł")
poinformowali o tym wyróżnieniu uczennicę, naszą szkołę oraz prezydenta miasta Katowice.

Gratulujemy Marcie i życzy Jej dalszych sukcesów!

6 września uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do wzięcia udziału w Dniu Sportu – imprezie towarzyszącej obchodom Dni Załęża 2019. Podobnie jak przed rokiem można było uczestniczyć w czterech konkurencjach: piłce nożnej, tenisie stołowym, koszykówce oraz turnieju e-piłkarskim FIFA 2019.
W tym roku rywalizowaliśmy tylko w turniejach indywidualnych. Tenis stołowy został zdominowany przez naszych chłopaków. Zwycięzcą został Michał Kopecki, który w finałowych grach pokonał Bartosza Sumerę – II miejsce oraz Tomasza Kopeckiego – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

dni zaleza 2019

Andrzej Zaczyk

Informujemy, że w zakładce "Dla rodzica" zostały zamieszczone informacje na temat warunków ubezpieczenia uczniów NNW na rok szkolny 2019/2020. Zobacz artykuł Ubezpieczenie.