sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

pdf Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

pdf Regulamin świetlicy szkolnej

WITAMY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ!

W godzinach od 6.45 do 16.45 od poniedziałku do piątku zapraszamy do naszej świetlicy, w której miło i przyjemnie spędzicie czas! Traficie do nas łatwo – sale świetlicowe znajdują się tuż za jadalnią, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim łakomczuchom. Nasze Panie i Pan, pod przewodnictwem „dobrego ducha” świetlicy – pani kierownik Eweliny Darul, starają się zapewnić wszystkim uczestnikom przyjazną atmosferę podczas gier i zabaw ruchowych, w czasie zajęć plastycznych, czytelniczych oraz w trakcie zabaw i gier stolikowych. Codziennie też możecie liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Dla zwiększenia komfortu przebywających w świetlicy uczniowie podzieleni są na grupy:

• O dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pierwszej grupy troszczą się panie: mgr Emilia Kaczoch, mgr Magdalena Marcinkowska-Baran oraz mgr Aleksandra Robaszkiewicz.
  • Klasy drugie i trzecie mogą liczyć na fachową opiekę wychowawców: mgr Eweliny Darul, mgr Agaty Warwas i mgr Mileny Żak.
  • Uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych szkoły podstawowej oraz oddziałów gimnazjalnych miło i przyjemnie spędzają czas z panią mgr Barbarą Żmiją.
  • W bieżącym roku szkolnym pracę świetlicy wspierają również mgr Maciej Bąk, mgr Bożena Pastwa i mgr Ewa Stanek.
  • Grupą czwartą opiekują się nauczyciele - wychowawcy świetlicy szkolnej zgodnie z harmonogramem.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO BLOGA.