• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Głosuj codziennie na Naszą szkołę - do 18.12. Zapraszamy!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Rekrutacja do projektu realizowanego na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

pdfRegulamin świetlicy szkolnej

WITAMY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ!

W godzinach od 6.45 do 16.45 od poniedziałku do piątku zapraszamy do naszej świetlicy, w której miło i przyjemnie spędzicie czas! Traficie do nas łatwo – sale świetlicowe znajdują się tuż za jadalnią, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim łakomczuchom. Nasze Panie, pod przewodnictwem „dobrego ducha” świetlicy – pani kierownik Eweliny Darul, starają się zapewnić wszystkim uczestnikom przyjazną atmosferę podczas gier i zabaw ruchowych, w czasie zajęć plastycznych, czytelniczych oraz w trakcie zabaw i gier stolikowych. Codziennie też możecie liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Dla zwiększenia komfortu przebywających w świetlicy uczniowie podzieleni są na grupy:

• O dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pierwszej grupy troszczą się panie: mgr Barbara Gawłowska, mgr Emilia Kaczoch, mgr Magdalena Marcinkowska-Baran oraz mgr Aleksandra Robaszkiewicz.
  • Grupa druga może liczyć na fachową opiekę wychowawców: mgr Eweliny Darul, mgr Agnieszki Łagódki, mgr Bożeny Pastwy i mgr Agaty Warwas.
  • Grupą trzecią i czwartą opiekują się nauczyciele - wychowawcy świetlicy szkolnej zgodnie z harmonogramem.
  • Pracę świetlicy wspomagają również nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej - mgr Agnieszka Brzezina, wychowawca klasy 1a oraz mgr Beata Ogórek, wychowawca klasy 2b.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO BLOGA.