• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

27.11. - 4.12. to w naszej szkole Tydzień życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych!

4 grudnia ubieramy się na żółto. Baw się razem z nami.

pdfRegulamin świetlicy szkolnej

WITAMY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ!

W godzinach od 6.45 do 16.45 od poniedziałku do piątku zapraszamy do naszej świetlicy, w której miło i przyjemnie spędzicie czas! Traficie do nas łatwo – sale świetlicowe znajdują się tuż za jadalnią, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim łakomczuchom. Nasze Panie, pod przewodnictwem „dobrego ducha” świetlicy – pani kierownik Eweliny Darul, starają się zapewnić wszystkim uczestnikom przyjazną atmosferę podczas gier i zabaw ruchowych, w czasie zajęć plastycznych, czytelniczych oraz w trakcie zabaw i gier stolikowych. Codziennie też możecie liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Dla zwiększenia komfortu przebywających w świetlicy uczniowie podzieleni są na grupy:

• O dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pierwszej grupy troszczą się panie: mgr Barbara Gawłowska, mgr Emilia Kaczoch, mgr Magdalena Marcinkowska-Baran oraz mgr Aleksandra Robaszkiewicz.
  • Grupa druga może liczyć na fachową opiekę wychowawców: mgr Eweliny Darul, mgr Anny Konik - Leszczyńskiej, mgr Agnieszki Łagódki, mgr Bożeny Pastwy, mgr Ewy Stanek, mgr Agaty Warwas.
  • Grupą trzecią i czwartą opiekują się nauczyciele - wychowawcy świetlicy szkolnej zgodnie z harmonogramem.
  • Pracę świetlicy wspomagają również nauczyciele - mgr Agnieszka Brzezina, mgr Beata Ogórek, mgr Aleksandra Kubis-Szlachta.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO BLOGA.