al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Zakończenie roku 2018/2019

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

 KONSULTACJE 28.05.2019 r.

Nauczyciele uczący w oddziałach 4 - 8 Szkoły Podstawowej i w oddziałach gimnazjalnych

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Godziny

Nr sali

Klasa

1.             

Bąk Maciej

edukacja dla bezpieczeństwa

17:00–18:00

41

 

2.             

Baczyńska Agnieszka

matematyka

17:00–18:00

24

 

3.             

Bilińska Magdalena

język polski

17:00–18:00

21

7a

4.             

Biros Wiesława

nauczyciel współorganizujący na wychowaniu fizycznym

17:00–18:00

41

 

5.             

Blicharska Renata

 przyroda, geografia

17:00–18:00

42

4b

6.             

Błażejewska – Ziora Joanna

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00–18:00

41

 

7.             

Błońska Zofia

język polski

17:00–18:00

12

7c

8.             

Błotko Małgorzata

zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

18:00–18:30

41

 

9.             

Bruczyńska Marta

język polski

17:00–18:00

57

4a

10.          

Chmielowiec Piotr

nauczyciel współorganizujący,

17:00–18:00

44

8b

11.          

Ciesielska Dorota

nauczyciel współorganizujący,
nauczyciel współorganizujący na języku angielskim

17:00–18:00

42

4b

12.          

Cieśla Milena

matematyka

17:00–18:00

41

 

13.          

Darul Ewelina

Kierownik świetlicy

17:00–18:00

41

 

14.          

Dryja Helena

wychowanie fizyczne

17:00–18:00

41

 

15.          

Ks. Flis Leszek

religia

17:00–18:00

41

 

16.          

Gamrat Anetta

nauczyciel współorganizujący,

17:00–18:00

11

IIIB

17.          

Gancarczyk Dariusz

historia, WOS

17:00–18:00

50

 

18.          

Gawliczek Agnieszka

język angielski, nauczyciel współorganizujący
na języku angielskim

17:00–18:00

41

 

19.          

Gorzela Damian

wych. fizyczne

17:00–18:00

41

 

20.          

Gorzela Joanna

język angielski, nauczyciel współorganizujący
na języku angielskim

17:00–18:00

47

6a

21.          

Grabizna-Kusz Edyta

 przyroda, biologia

17:00–18:00

11

IIIB

22.          

Gradzik Marek

informatyka

17:00–18:00

41

 

23.          

Grzeganek Marcin

muzyka, matematyka

17:00 -18:00

41

 

24.          

Guziak Anna

język polski

17:00 -18:00

1

8a

25.          

Jakubowska Sandra

matematyka, zajęcia komputerowe

17:30 -18:30

53

7b

26.          

Jasińska – Sikora Anna

nauczyciel współorganizujący,

17:00–18:00

53

7b

27.          

Kacperska Monika

nauczyciel współorganizujący na wychowaniu fizycznym

17:00–18:00

41

 

28.          

Konik – Leszczyńska Anna

nauczyciel współorganizujący

17:00–18:00

56

IIIC

29.          

Konrad Urszula

nauczyciel współorganizujący

17:00–18:00

43

IIIA

30.          

Kościołek Aleksandra

nauczyciel rewalidacji w zakresie rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

31.          

Kubis – Szlachta Aleksandra

nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

41

 

32.          

Kuczmik Ewa

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

29

5b

33.          

Kwiecień Joanna

religia

17:00 -18:00

41

 

34.          

Kwitek Agnieszka

nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

35.          

Labus Karolina

nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

41

 

36.          

Lagierska Danuta

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

37.          

Łagódka Agnieszka

nauczyciel współorganizujący na języku niemieckim

17:00–18:00

41

 

38.          

Machaj Beata

historia, WOS

17:00 -18:00

43

IIIA

39.          

Małowicz Karin

muzyka, plastyka

17:00 -18:00

41

 

40.          

Oracz Agata

etyka

17:00 -18:00

41

 

41.          

Pastwa Bożena

pedagog

17:00–18:00

23

 

42.          

Podemska-Pniok Ewa

pedagog

17:00–18:00

23

 

43.          

Radziejowska Ilona

nauczyciel rewalidacji w zakresie rehabilitacji ruchowej

17:00–18:00

41

 

44.          

Rygielska Romana

przyroda, biologia

17:00–18:00

54

4c

45.          

Sordyl Katarzyna

nauczyciel współorganizujący

17:00–18:00

48

5c

46.          

Stachowicz Mirosława

religia

17:00–18:00

41

 

47.          

Szajna Stanisława

fizyka

17:00–18:00

41

 

48.          

Stanek Zenona Ewa

nauczyciel rewalidacji, wdż

17:00–18:00

41

 

49.          

Szota Anetta

informatyka, plastyka, zaj. techniczne

17:00–18:00

41

 

50.          

Szydłak Ewelina

 język angielski

17:00–18:00

51

6b

51.          

Tabisz Danuta

chemia

17:00–18:00

41

 

52.          

Trembaczowska-Brom Katarzyna

język angielski

17:00–18:00

56

6c

53.          

Varżagolis Elżbieta

język polski, język niemiecki

17:00–18:00

52

5a

54.          

Walaszczyk – Szkutnik Karolina

matematyka

17:00–18:00

41

 

55.          

Waloszczyk Dariusz

język angielski

17:00–18:00

41

 

56.          

Węgrzyn Irena

matematyka, nauczyciel rewalidacji

17:00–18:00

8

5d

57.          

Wiśniowska Alicja

matematyka

17:00–18:00

44

8b

58.          

Wójcik Iwona

język niemiecki

17:00–18:00

56

IIIC

59.          

Wysocka Grażyna

nauczyciel współorganizujący

17:00–18:00

54

4c

60.          

Zaczyk Andrzej

wych. fizyczne

17:00–18:00

46

4d

61.          

Żak Milena

nauczyciel współorganizujący

17:00–18:00

51

6b

62.          

Żmija Barbara

historia, WOS, WDŻ

17:00–18:00

48

5c

 

Nauczyciele uczący w oddziałach 1 - 3 Szkoły Podstawowej

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny

Nr sali

Klasa

1.

Brzezina Agnieszka

17:00 -18:00

33

1a

2.

Knapik Joanna, Nowak Zofia

17:00 -18:00

30

1b

3.

Siwczyk Karolina

17:00 -18:00

28

1c

4.

Etryk Irena

17:00 -18:00

36

2a

5.

Ogórek Beata, Brodacka Anna

17:00 -18:00

27

2b

6.

Michalewicz Dorota

17:00 -18:00

32

2c

7.

Socha Danuta, Prandzioch Aleksandra

17:00 -18:00

35

3a

8.

Gawlas Barbara

17:00 -18:00

34

3b

9.

 Darul Ewelina - kierownik świetlicy

17:00 -18:00

41

 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny