al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice    tel. 32 254 36 79    mail sp58katowice.pl
   sp58 logo pr 09 bip logo librus
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

• Jasełka

• III Bieg Rodzinny

• Wizyta gości z Erasmus+

poznaj g slask 6 18 bieg p VI2018 bankomat zuza 2018 2m miniturniej siatkowej dni zaleza mk 2017

- udział uczniów w biegu profilaktycznym ”Biegam Zamiast”- ( III miejsce Kamil Staciwa),
- V miejsce w Międzyszkolnej Lidze Szachowej szkół podstawowych w Katowicach.

• a) szkolnych zawodów pływackich dla klas I-III,
  • b) gry terenowej na terenie Parku Śląskiego i Osiedla Tysiąclecia.

Damian Gorzela

Janek Turula z 6b dostał wyróżnienie w międzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny".

Gratulujemy

W XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 25 lat PSP Profesjonalni, Sprawni, Pomocni  Martyna Szulc z kl. II B zajęła I miejsce oraz  Julia Karaszewska z kl. IC zajęła III miejsce w etapie wojewódzkim.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25latPSP

W Ogólnopolskim projekcie "Auschwitz a postrzeganie współczesnego świata”, który koordynowała pani mgr Barbara Żmija, wyróżnienie otrzymali: Piotr Bień, Agata Szyzdek IIA, Roma Boba IA, Zuzanna Strączek IA, Alicja Łatak IA.

W XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 25 lat PSP "Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" Julia Karaszewska z kl. IC zajęła III miejsce w etapie wojewódzkim.

Gratulujemy

Osiągnięcia uczniów klas 1-3 SP w konkursach zewnętrznych w II półroczu 2016/2017

KONKURS

UCZESTNICY

Konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik”

Nadia Bożek 3c – 90% poprawnych odpowiedzi

"Konkurs Talentów Wszelakich" Szkół Integracyjnych Katowic

Wyróżnienie: Laura Kamińska 2d

Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy "Baśnie Andersena" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 27 w Katowicach

1 miejsce – Tymoteusz Goujon 1a,
Tomasz Sikora 2a,
Emilia Kuhn 3b

XV Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo

Wyróżnienie: Henryk Szydek 2d

Konkurs kulinarny "Wiosenne smaki" organizowany
przez Śląski Ogród Botaniczny  w Mikołowie

1 miejsce: Klaudia Knas 2a
Wyróżnienie: Wiktoria Elwicka 2a

2 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 10 im. Jerzego Kukuczki odbył się IV Miejski Konkurs Czytelniczy „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Z przyjemnością informujemy, że I miejsce zdobyła  Aleksandra Chrobak, uczennica klasy 6b, a III miejsce – Jan Turula, uczeń klasy 6b.

Ola 6b

Gratulujemy

Elżbieta Varżagolis

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach naszych młodych historyków w ogólnopolskim konkursie historycznym Albus. Wzięło w nim udział aż 1350 uczestników z całego kraju. Wielki sukces odniósł uczeń klasy 6b Jan Turula, który został laureatem konkursu. Wysokie miejsca zajęli również: