Herb Polski POL Katowice COA
  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Laureatem szkolnego konkursu "Tworzę hymn szkoły" został Cezary Miłaszewski z klasy IIB (listopad 2017).

Wyniki konkursu „Poznajemy twórczość Marii Dąbrowskiej” (listopad 2017)

SP
I miejsce: Laura Rusecka 4a, Michał Kopecki 6a
II miejsce: Sandra Gawęda 5a
III miejsce: Błażej Dzwonkowicz 5b, Paweł Piela 5b
wyróżnienie: Laura Pronobis 5b

GI
I miejsce: Zuzanna Strączek
II miejce: Maria Kupińska
III miejsce: Marcin Parzniewski

 

Szkolny etap XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych
pod hasłem "Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie" (27.10.2017)
I miejsce - Jan Turula (7b)
II miejsce - Adam Piper (6b)
III miejsce - Michał Suty (7b)
 

Szkolny konkurs recytatorski „Mój ulubiony wiersz” 25.10.2017 r.

SP 4-6
I miejsce: Anna Gierok
II miejsce: Błażej Dzwonkowicz
III miejsce: Barbara Szyguła, Mateusz Magnucki

SP kl. 7 i Gimn.
I miejsce: Maria Kupińska
II miejsce: Natalia Pudo
III miejsce: Weronika Cygan

Konkurs Różańcowy (październik 2017)

I MIEJSCE Mateusz Gut klasa 3a
II MIEJSCE Błażej Dzwonkowicz 5b, Klaudia Knas 3a
III MIEJSCE Szemik Dorian 2a, Zofia Półtorak 4c
WYRÓŻNIENIA: Emilia Gąsior 1b, Kamil Jakubiak 5c, Tomasz Brom 1a, Antoni Warzecha 3a, Tomasz Sikora 3a, Zuzanna Wiernek 3b, Julia Śpiewak 1b, Anna Zapała 3c, Klaudia Bera 1a, Alan Nowak 3c, Justyna Teper 7b

NOWOCZESNY SEJF (SKO, X 2017)

Klasy 1-3:

I miejsce: Julia Śpiewak 1b
II miejsce: Marcin Dzik 3c, Klaudia Knas 3a
III miejsce: Tomasz Sikora 3a, Jakub Błaszczyk 3c
Wyróżnienia: Patryk Nyzhnyk 1a, Julia Stebel 3c

Klasy 4-6:
I miejsce: Błażej Dzwonkiewicz 5b

SUPERSKARBONKA (SKO, X 2017)

Tytuł otrzymują:

Kinga Cykiert 1a
Dorian Szemik 2b
Jakub Krukowski 3b
Błażej Dzwonkiewicz 5b

Laureaci  Szkolnego Konkursu Kanapkowego (październik 2017)
 „Śniadanie daje moc"
 
I miejsce: 1b i 2a
II miejsce: 1a
III miejsce: 3c

 

Zestawienie wyników konkursów szkolnych zorganizowanych
w ZSI nr 1 w roku szkolnym 2014/2015

Udział w konkursach uczniów klas 1-3 SP

 

Konkurs na ekozabawkę (24.06.2015)

I miejsce - Maria Kupińska, 5B
II miejsce - Julia Karaszewska, Milena Szymańska

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony